background img

Reklama

grzybowysklep

Zapalenie wątroby

zapalenie wątrobyZalecane środki witalne:

Reishi (2 x 2 tabletki z proszkiem) przy ostrym i przewlekłym wirusowym zapaleniu wątroby typu A, B, C i marskości wątroby.

Shiitake (2 x 2 tabletki z proszkiem) przy wirusowym zapaleniu wątroby typu B i marskości wątroby

Agaricus (2 x 1 do 2 kapsułek ekstraktu) przy przewlekłym wirusowym zapaleniu wątroby typu B i C.

Maitake (2 x 2 tabletki z proszkiem) przy przewlekłym wirusowym zapaleniu wątroby typu A, B i C.

Coriolus (2 x 2 tabletki z proszkiem) przy przewlekłym wirusowym zapaleniu wątroby typu A, B i C.

Wątroba jako największy gruczoł w naszym ciele odgrywa centralna rolę w przemianie materii, a w szczególności przy usuwaniu produktów rozpadu i substancji szkodliwych. Różne formy zapalenia wątroby mogą być spowodowane głównie przez wirusy, ale również przez bakterie, pasożyty lub lekarstwa.

Od dłuższego czasu znany jest już odpowiednio czynnik chorobotwórczy zapalenia wątroby A i B, ten ostatni jest prawie dziesięciokrotnie bardziej zaraźliwy niż wirus AIDS – HIV. Dopiero w 1998 roku odkryto wirus zapalenia wątroby typu C. Ten rodzaj nie został jeszcze poznany. Przewlekłe wirusowe zapalenia wątroby typu B czy C mogą po latach prowadzić do ustania czynności wątroby lub do nowotworu wątroby. Leczenie farmakologiczne wirusowego zapalenia wątroby można skutecznie wspierać kuracją na bazie grzybów witalnych. Badania wykazały, że grzyby te aktywują system immunologiczny, tworzą większą ilość przeciwciał i trzymają wirusa garści.

Wymiana doświadczeń:

Polepszenie zdrowia po wirusowym zapaleniu wątroby

Od ok. 3 tygodni zażywam zalecane przez Was grzyby witalne (ABM), w międzyczasie zredukowałem ich dawkę do 2 sztuk dziennie. Muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem ich działania. Tyle energii i siły nie miałem już od dawna. Czasami muszę wręcz się hamować, aby nie być nadmiernie aktywnym i nie robić zbyt wiele rzeczy niepotrzebnych. Ach tak, ilość grzybów musiałem zmniejszyć, ponieważ czasem odczuwałem nudności. Od tej pory jest już dobrze. Może powodem była moja niewielka masa ciała (50kg/168cm)?