background img

Reklama

grzybowysklep

Choroby skóry

Choroby skóryReishi (2 x 1 jedna tabletka z proszku lub 2 x 1 kapsułka ekstraktu) wykazał w badaniach długotrwałe działanie w przypadku alergicznych zmian skórnych oraz raka skóry, udowodniono łagodzące działanie w przypadku chronicznych zapaleń skóry jak np. świerzbiączki ogniskowej, działa odtruwająco oraz w znacznym stopniu jako adaptogen.

Agaricus (2 x 1 kapsułka ekstraktu) jest, jak pokazały badania, pomocny w leczeniu raka skóry. Grzyb ten tradycyjnie pomaga w licznych schorzeniach skóry jak łuszczyca i trądzik.

Coriolus (2 x 1 do 2 tabletek z proszku) wykazał w badaniach korzystny wpływ przy leczeniu raka skóry. Grzyb ten tradycyjnie pomaga jako środek odtruwający wątroby i tym samym wpływa na problemy skórne. Szczególnie jest on pomocny przy bakteryjnych i grzybiczych schorzeniach skóry oraz w leczeniu brodawek.

Polyporus (2 x 1 lub 2 tabletki z proszku) wspomaga funkcje nerek i chłonki, jest on stosowany praktycznie z dobrym skutkiem w celu poprawy struktury skóry oraz przy leczeniu trądziku.

Auricularia (2 x 1 lub 2 tabletki z proszku) okazał się w badaniach pomocnym środkiem w leczeniu raka skóry oraz zapaleń skóry.

Cordyceps (2 x 1 kapsułka ekstraktu) działa, jak udowodniono, stabilizująco w razie wystąpienia problemów skórnych na tle psychicznym oraz przy różnych rodzajach infekcji.

Plamy wątrobowe jaśniejsze

Po zażywaniu 3 x 2 tabletek auricularia miałam jeszcze jedno doświadczenie: po 3 miesiącach zażywania duże plamy wątrobowe na plecach (po każdej stronie 4 sztuki o średnicy ok. 0,5 cm) zaczęły blednąć. Te po prawej stronie pleców najpierw prawie zniknęły. Następnie zrobiłam krótką przerwę – ze skórą nic się nie działo. Teraz kontynuuję zażywanie grzybów i palmy po lewej stronie powoli znikają.

Artykuł przygotowane we współpracy z http://chorobyskory.eu