background img

Reklama

grzybowysklep

Nieżyt żołądka

Nieżyt żołądkaZalecane środki witalne: Hericium

Hericium jest grzybem witalnym będącym doskonałym środkiem na wszystkie zaburzenia w obszarze żołądkowo-jelitowym. Szczególnie w przypadku nieżytu żołądka grzyb działa szybko i efektywnie. Badanie z udziałem pacjentów cierpiących na tę chorobę wykazało, że w ciągu bardzo krótkiego czasu u 82% pacjentów wystąpiło znaczne poprawienie stanu i redukcja typowych objawów. U 58% zanotowano całkowite ustąpienie nieżytu. Ponadto nastąpiła trwała regeneracja błony śluzowej żołądka.

Wymiana doświadczeń:

Pismo od Pana B.: Przez wiele lat cierpiałem na dolegliwości żołądkowe / nieżyt żołądka. Przypadkowo zetknąłem się z grzybami witalnymi. Po długiej rozmowie z przedstawicielem Waszego Towarzystwa otrzymałem zalecenie spożywania Hericium. Już po 4 dniach poczułem poprawę. A po tygodniu poczułem się znowu jak nowo narodzony. To było 3 miesiące temu. Cały czas zażywam Hericium, lecz zaledwie 2 tabletki dziennie (dla bezpieczeństwa). Bardzo dziękuję.

…podczas dzisiejszej operacji dróg żółciowych wykonano mi gastroskopię. Za Waszą radą zażywałem codziennie 3 kapsułki ekstraktu Hericium. Wynik: prawie całkowite ustąpienie nieżytu przy wpuście żołądka (przełyku). Nadal będę przyjmował te kapsułki, ale czy mogę ewentualnie zmniejszyć dawkę? Byłoby to wskazane, ponieważ biorę stosunkowo dużo leków. Z pozdrowieniami W. Sch.