background img

Reklama

grzybowysklep

Przeziębienie

PrzeziębienieDobrze funkcjonujący układ immunologiczny jest najlepszą i jedynie skuteczną ochroną przed przeziębieniami – mykoterapia daje Państwu w tym względzie odpowiednią naturalną pomoc. Pomoc ta jest tym skuteczniejsza, jeśli grzyby witalne są częścią zdrowego trybu życia, gdyż grzyby działają zapobiegawczo. Jeśli mimo to dochodzi do przeziębienia czy też jest ono nawet punktem wyjścia dla zapalenia zatok przynosowych, grzyby witalne wspomagają organizm w lepszym i szybszym zwalczeniu infekcji.

Zapobieganie przeziębieniom.

Zalecenie, by zażywać tabletki z grzybów w celu zapobiegania przeziębieniom jest genialne. Wszyscy w mojej pracy byli chorzy, tylko ja „grzecznie” brałem tabletki z Shiitake i choroba mnie ominęła. Od tego czasu jestem stuprocentowo przekonany o skuteczności grzybów. Tak więc nie należy do razu sięgać po chemiczne leki. Lepiej zażywać tabletki z grzybów. Jest to o wiele zdrowsze i nie powoduje działań ubocznych. Mogę to tylko polecić.

Od tygodni żadnych przeziębień

Od mojego ojca dowiedziałam się o terapii przy zastosowaniu grzybów witalnych, właśnie ją wypróbowuję i jestem zachwycona – od tygodni się nie przeziębiłam a zawsze byłam podatna na przeziębienia, zażywam Agaricus w dawce 2 do 4 kapsułek dziennie.

Żadnego przeziębienia

Odkąd w czasopiśmie „Naturarzt” /Lekarz naturalny/ opublikowano artykuł o grzybach witalnych, 2-4 raz w tygodniu jem grzyby Shiitake i tej zimy ani razu się nie przeziębiłam.